wibrator

We-Vibe Chorus - skąd jego wielka popularność?

Niejedna para pragnie urozmaicić swoje łóżkowe igraszki. Najlepiej do tego celu nadają się różnego rodzaju gadżety erotyczne. Na rynku ich wybór jest dziś naprawdę bardzo szeroki. Śmiało można jednak powiedzieć, że dużą popularnością cieszą się wibratory dla par. Wśród takich urządzeń, uwagę warto zwrócić przede wszystkim na wibrator We Vibe Chorus, który cieszy się niemałym zainteresowaniem. Dlaczego tak wiele par decyduje się na korzystanie właśnie z niego?

Niewielkie wymiary

Pary korzystające z tego modelu wibratora wskazują na wiele zalet tego urządzenia. Wśród nich jest jego niewielki rozmiar. Jego długość to 7,8 cm a średnica 3,3 cm. Dzięki temu korzystanie z jest wyjątkowo komfortowe. Wibrator pozwala na dowolną zmianę pozycji i w żaden sposób przy tym nie przeszkadza. Na uwagę zwraca również wąska końcówka urządzenia. Stanowi ona pewnego rodzaju wkładkę pomiędzy pochwą a penisem. Oznacza to, że wibrator dopasowuje się niemal idealnie. Innymi słowy, We Vibe Chorus nie wypada podczas zmiany pozycji i nie trzeba go specjalnie przytrzymywać ręką.

Jakość wibracji

Mówiąc o wibratorze, nie można oczywiście pominąć kwestii samych wibracji. Pod tym kątem wibrator We Vibe Chorus zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu urządzeń. Typowe wibratory zapewniają po prostu wibracje w różnych prędkościach. W tym przypadku ich jakość jest znacznie wyższa. Wibrator generuje wibracje, które są niczym fale przechodzące przez silnik, jednak jednocześnie są ciche oraz relaksujące. W przypadku typowych wibratorów przy zmianie poziomu wibracji często odczuwa się mniejszy lub większy dyskomfort. W przypadku urządzenia We Vibe Chorus odbywa się to płynnie i niemal nieodczuwalnie.

Sterowanie smartfonem

To, o czym trzeba tu powiedzieć na pewno, to fakt, że wibrator We Vibe Chorus może być sterowany za pomocą smartfona. Co ważne, urządzenie zasilane jest technologią AnkorLink, co zapewnia bardzo stabilne połączenie między wibratorem a aplikacją. Nie ma tu ryzyka, że sygnał się zgubi podczas łóżkowych zabaw i igraszek. Aplikacja pozwala na sterowanie wibratorem z każdego, dowolnego miejsca, a dodatkowo umożliwia zapisywanie własnych sekwencji wibracji.

Trwałość

Mówiąc o powodach popularności wibratora We Vibe Chorus, koniecznie wspomnieć trzeba również o tym, że jest to urządzenie cechujące się niezwykłą trwałością. Wibrator wykonany jest z bezpiecznego silikonu pozbawionego ftalanów, BPA oraz lateksu. Jest to zatem materiał całkowicie bezpieczny dla ciała. Urządzenie jest w dodatkowo w pełni wodoodporne. Poza tym można korzystać z niego także choćby w wannie czy pod prysznicem. Oczywiście dzięki temu nie ma też żadnych problemów z umyciem wibratora. Warto tu wspomnieć jeszcze o stosowaniu dodatkowych lubrykantów. W przypadku tego urządzenia warto stosować preparaty na bazie wody. Można mieć wówczas pewność, że w żaden sposób nie uszkodzi się powłoki urządzenia.

Wszystko to sprawia, że We Vibe Chorus cieszy się ogromną popularnością. Wibrator zawsze dopieszcza kobiecy punkt G, co pozwala na odczuwanie jeszcze większych doznań i mocniejszego orgazmu. Podobnie jest w przypadku panów. Korzystanie z tego modelu wibratora znacznie wzmacnia doznania podczas penetracji.