zabieg

Jak powiększyć penisa bez operacji?

Wielkość, a dokładniej długość i grubość męskiego przyrodzenia to temat, który od lat stanowi podwalinę do przepełnionych niezliczonymi emocjami dyskusji. Ów zagadnienie jest powodem kompleksów wśród mężczyzn, stanowiącym niekiedy temat tabu, którego unikają i niechętnie chcą o nim rozmawiać. Coraz częściej, faceci szukają innowacyjnych rozwiązań i sposobów na to, jak powiększyć penisa bez operacji. Dostępne na dzisiejszym rynku możliwości od specjalnie dedykowanych temu problemowi ćwiczeń, po wyselekcjonowane żele i kremy, aż do suplementów diety w postaci tabletek, pozwalają bezinwazyjnie powiększyć penisa, w domowym zaciszu i bez wychodzenia z domu.

Jak powiększyć penisa za pomocą ćwiczeń?

Ćwiczenia zapewniające wzrost męskiego sprzętu, to bezdyskusyjnie jeden z najprostszych sposobów na walkę z kompleksem, który nie wymaga dużego nakładu finansowego. Odpowiednio dobrany i dopasowany zestaw treningowy możemy uzyskać na wizycie u seksuologa, bądź urologa, a najprostsze instrukcje ze szczegółowym omówieniem podstawowych ruchów dla początkujących "sportowców" bez problemu znajdziemy w internecie. Przed ich rozpoczęciem, warto dokładnie zmierzyć długość i obwód członka, co na bieżąco ułatwi kontrolę postępów, oraz zaopatrzyć się w żel nawilżający, dzięki któremu unikniemy zbędnych otarć, czy urazów mechanicznych. Najważniejszym etapem tegoż przedsięwzięcia jest rozgrzewka, czyli założenie kompresu na sprzęt poddany ćwiczeniom, lub zanurzenie go na 5 minut w wodzie, która ma za zadanie rozszerzyć naczynia krwionośne penisa i spowodować jego wzmożone ukrwienie. Podstawowym elementem tego sposobu powiększania jest rozciąganie penisa w momencie, gdy znajduje się on w spoczynku, polegające na schwytaniu go palcami pod żołędziem i powolnym rozciąganiu. Podstawowa wersja w tejże metodzie obejmuje 10 powtórzeń, z uwzględnieniem przerwy, w przypadku wystąpienia erekcji (należy poczekać do rozluźnienia fallusa i dopiero kontynuować ćwiczenia).

Akcesoria gwarantujące wzmożoną erekcję

Zastanawiając się nad tym, jak powiększyć penisa w domu nie możemy pominąć takich rozwiązań, jak stymulujące żele i maści, oraz pompki powiększające. Niezwykle wydajne i gładkie żele, wyprodukowane na bazie wody w mgnieniu oka pozwalają uzyskać powiększenie męskiego sprzętu nawet o dwa rozmiary. Są to specjalistyczne, nieplamiące, często bezwonne smarowidła, stworzone z wykorzystaniem L-argininy, która pobudza mikrokrążenie, zwiększając przy tym napływ krwi do tkanek i ciał jamistych wewnątrz członka. Ich regularne stosowanie już w przeciągu tygodnia pozwala uzyskać pożądane powiększenie i pogrubienie, dające większą satysfakcję i spełnienie, podczas igraszek.

Równocześnie z użyciem żelu, pokusić się można o zastosowanie pompki powiększającej. Metoda ta polega na wprowadzeniu fallusa do specjalistycznego pojemnika/tunelu i wytworzeniu niezbędnego do jego ukrwienia ciśnienia wewnątrz ów maszyny. Regularne ćwiczenia, minimum 4 razy na tydzień z użyciem pompki, pozwalają zwiększyć rozmiar penisa i przyzwyczaić go do osiągania pełnej erekcji w krótszym niż zwykle czasie. Poleca się je w szczególności osobom, borykającym się na co dzień z problemami z potencją - wyuczają w ciałach jamistych nawyk do mimowolnego ukrwienia i wspomagają utrzymanie członka w stanie wzwodu.

Tabletki na potencję i dłuższy stosunek

Dostępne na rynku suplementy diety w postaci tabletek to jedne z najczęstszych rozwiązań i odpowiedzi na pytanie jak można powiększyć penisa. Pozwalają one na szybkie, bezinwazyjne, oraz satysfakcjonujące wydłużenie męskiego przyrodzenia, bez zbędnych, czy krępujących wizyt u lekarzy i specjalistów. To preparaty wydawane bez recepty, których zadaniem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych penisa i zwiększenie ich przepustowości tak, aby jak najwięcej krwi mogło przez nie przepłynąć w krótkim odstępie czasu. Systematyczne zażywanie https://swiat-doznan.pl/penilarge-60-tabletek spowoduje, iż penis zwiększy się nawet o 9 cm, już w przeciągu 2 miesięcy od rozpoczęcia kuracji. Tabletki te winno się przyjmować po posiłku, w tym maksymalnie 2 sztuki na dobę. Ów medykamenty składają się głównie z korzenia macy i żeń-szenia syberyjskiego, dlatego tak ważne jest, aby nie przyjmować ich na pusty żołądek. Mimo iż sposób ten, wymaga wizyty w aptece i lekkiego nakładu finansowego, to należy mieć na uwadze, że jest zupełnie nieszkodliwą opcją, umożliwiającą poprawę codziennego życia i przynoszącą zadowolenie odpowiedzią na pytanie jak powiększyć sobie penisa.