wnętrza

Aranżacje wnętrz - trendy 2022

Pragniesz urządzić mieszkanie w modnym stylu? Liczą się dla Ciebie funkcjonalne rozwiązania? Nie wiesz jednak za bardzo jak dokonać tego samodzielnie? Na szczęście z pomocą mogą przyjść specjaliści. Analizując oferty biur aranżacji wnętrz w Trójmieście przyznać trzeba, że jest w czym wybierać. Przed spotkaniem z projektantami zastanów się nad tym, jaki trend wnętrzarski jest Ci najbliższy. Dzięki temu eksperci stworzą przestrzeń uszytą na miarę, która będzie idealnie dopasowana do Twojego gustu i potrzeb.

Aranżacja wnętrz Trójmiasto — sposób na stworzenie eleganckiej, minimalistycznej przestrzeni

Modernistyczne, bardzo uporządkowane, jasne przestrzenie przeznaczone są najczęściej dla właścicieli nowoczesnych mieszkań i domów. Minimalistyczne wnętrza wybierają osoby ponad wszystko ceniące ład i wysoką estetykę. Są to osoby, którym dokucza nadmiar przedmiotów i które doskonale odpoczywają w miejscach pozbawionych nadmiaru bodźców. Na co zwracać uwagę decydując się na modny styl minimalistyczny? Pasjonaci aranżacji wnętrz w Trójmieście z pewnością będą służyć pomocą. Przygotuj się jednak wcześniej na rozmowę i postaraj wskazać specjalistom kierunek, który najbardziej Cię interesuje. Na topie jest w tym roku wspomniany już styl minimalistyczny. Obok sprawdzonych, prostych rozwiązań aranżacyjnych poproś wybrane biuro o zaproponowanie opcji niestandardowych i indywidualnych. Dzięki temu stworzona zostanie przestrzeń unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Niech będzie to na przykład zaprojektowana na wymiar, przeszklona, designerska ścianka działowa. Na ścianach niech zawisną ręcznie namalowane obrazy i grafiki. Porozmawiaj ze specjalistami z zakresu aranżowania wnętrz w Trójmieście o pomocy w doborze odpowiednich, stylowych dodatków. Zakupy powinny być dokonywane w mniej popularnych miejscach. Wyszukane dekoracje, dalekie od masowej produkcji na pewno przyczynią się do stworzenia przestrzeni marzeń. Oryginalne rzeźby, inspirujące wazony i kwietniki, designerskie stoliki pomocnicze, lustra i lampy. Takie ozdoby zdadzą egzamin w najmodniejszym wnętrzu, gdzie panuje minimalizm. Pamiętaj, że niezmiennie od kilku lat jednym z najbardziej pożądanych stylów jest ponadczasowy loft. Koniecznie zastosuj powyższe wskazówki, urządzając mieszkanie w stylu industrialnym. Choć z założenia loft wymaga przestronności, miej na uwadze to, że doświadczeni projektanci sprawnie ulokują ten styl także i w kawalerce!

Najmodniejsze trendy dla wielbicieli maksymalizmu — aranżacja wnętrz Trójmiasto

Jeśli mowa o maksymalizmie to tutaj dominują trzy opcje. Z jednej strony jest to nieustannie modna klasyka na przykład w klimacie paryskim. Tutaj wiele się dzieje. W salonie nie może zabraknąć dekorowanego kominka oraz efektownego żyrandola. Stylowe, tapicerowane siedziska, dywany, pięknie ozdobione okna oraz wysokie regały z mnóstwem widocznych przedmiotów. Mistrzowie aranżowania wnętrz z Trójmiasta z przyjemnością zajmą się takim zleceniem! Z drugiej strony ogromną popularnością cieszą się relaksacyjne wnętrza w stylu botanicznym oraz marynistycznym. Nic dziwnego. Zbliżają do natury, pozwalają optymalnie się zrelaksować i przywołują wakacyjny klimat. Poproś swoje biuro o zaaranżowanie zielonej ściany Urban Jungle i pomoc w doborze odpowiednich, egzotycznych roślin. Niech w mieszkaniu zagoszczą dodatki z naturalnych materiałów typu wiklina, trawa morska, juta, len czy bawełna. Marynistyczne, świeże wnętrze z niebieskimi dodatkami można z powodzeniem wzorować na kultowej stylistyce Hampton rodem z Nowego Jorku.