Oczyszczacz Cirrus - czy jest wart swojej ceny?

Pogarszający się stan powietrza w Europie i w Polsce jest przyczyną rosnącej liczby zachorowań dzieci, osób starszych i alergików. Smog, który towarzyszy nam przez cały okres jesienno-zimowy, nie tylko uniemożliwia dłuższe przebywanie na zewnątrz, ale przedostaje się także do naszych domów i mieszkań, stanowiąc niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia. Stąd coraz więcej osób sięga po nowoczesne rozwiązania w postaci oczyszczaczy powietrza, które pomagają skutecznie zadbać o czyste powietrze. Jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń w tej kategorii jest oczyszczacz Cirrus.

Dla kogo polecany jest Cirrus?

Oczyszczacz powietrza Cirrus to niezbędne rozwiązanie dla osób, które borykają się ze schorzeniami dróg oddechowych, a także dla tych z grup wiekowych bardziej narażonych na szkodliwe działanie zanieczyszczonego powietrza, czyli dzieci i osób starszych. Systematyczne stosowanie urządzenia reguluje także ciśnienie krwi, zapewnia prawidłową akcję serca oraz poprawia ogólne samopoczucie. Według opinii osób, które posiadają w domu oczyszczacz Cirrus, przy jego użytkowaniu jakość powietrza wyraźnie się poprawia. Co więcej, urządzenie pomaga w walce z wysokim poziomem wilgoci oraz pleśni. Astmatycy oraz osoby z alergią zauważyły poprawę swojego stanu zdrowa, co udowadnia zdrowotne działanie oczyszczacza.

Oczyszczacz Cirrus – sposób działania

Cirrus to urządzenie, które nie tylko oczyszcza powietrze w Twoim domu z każdego rodzaju zanieczyszczeń, ale także dba o Twoje zdrowie. Jest to możliwe dzięki licznym funkcjom tego oczyszczacza. Jego główne atuty to:
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • zwalczanie niebezpiecznych cząstek smogowych PM2,5 i PM10
  • eliminowanie z powietrza szkodliwych i kancerogennych substancji lotnych (dym papierosowy, benzen, amoniak)
  • pochłanianie wilgoci oraz roztoczy kurzu i pleśni
  • usuwanie z powietrza pałeczek zapalenia płuc i okrężnicy
Na uwagę zasługuje także automatyczne wykrywanie przez oczyszczacz Cirrus poziomu zanieczyszczenia w danym momencie, dzięki czemu praca urządzenia jest wydajniejsza i dopasowana do panujących warunków w danym pomieszczeniu. Czujniki stale analizują stan powietrza, a Ty możesz dobrać tryb pracy odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Cirrus – inteligentny oczyszczacz powietrza

Na innowacyjność oczyszczacza Cirrus wpływa dodatkowa funkcja jonizacji powietrza, która znacząco poprawia jakość powietrza w Twoim domu. Dzięki tej opcji jony dodatnie, które emituje wiele urządzeń elektrycznych w domu, zostają zamienione na jony ujemne. Taki skład charakteryzuje powietrze po burzy lub w lesie: ma ono bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, stan psychiczny oraz ułatwia oddychanie. Dodatkową opcją oczyszczacza jest rozkład formaldehydów, czyli związków, które są uwalniane do powietrza z mebli ze sklejki wykładzin, farb czy kosmetyków takich jak szampony, dezodoranty, mascary czy lakiery do paznokci. Choć rozpraszają się powoli, są one wysoce szkodliwe dla zdrowia i życia człowieka. Filtr węglowy najnowszej generacji, w który został wyposażony oczyszczacz Cirrus, pochłania w całości związki formaldehydów.

Czy warto zainwestować w oczyszczacz Cirrus?

Oczyszczacz wykazuje wysoką skuteczność w zwalczaniu zanieczyszczeń smogowych oraz w neutralizowanie substancji toksycznych w powietrzu w domu. Jest to możliwe dzięki wydajnemu systemowi filtracji, który zawiera nie tylko filtr HEPA, ale także wysokiej jakości filtr węglowy, które pozwalają na redukcję niemal 100% wszystkich zanieczyszczeń. Dodatkowe opcje urządzenia powodują rozkład szkodliwych związki pleśni, roztoczy i grzybów, co przekłada się na sterylność powietrza, jakim możesz oddychać w domu. Oczyszczacz Cirrus spośród urządzeń innych marek wyróżnia także opcja sterylizacji promieniowaniem UV, która przedłuża żywotność filtrów, dzięki czemu przy każdym użyciu urządzenia jest ono tak samo wydajne. Cena oczyszczacza Cirrus jest adekwatna do technologii, w jakie został wyposażony oraz do wysokiego poziomu skuteczności. Zakup tego urządzenia jest zatem inwestycją w Twoje zdrowie. Możemy go dokonać w sklepie Erystyka, specjalizującym się w sprzedaży oczyszczaczy powietrza.