Ile kosztuje naprawa iPhone?

Smartfony stanowią dla nas już od kilku lat jedno z najczęściej wykorzystywanych urządzeń. Praktycznie każdego dnia używamy smartfona do komunikowania się, śledzenia tego, co dzieje się w Social Mediach, do wykonywania przelewów bankowych, robienia zakupów czy dokumentowania wyjazdów za pomocą aparatu. Bez względu jednak na to, jak dbamy o naszego iPhone, zdarzają się nieszczęśliwe wypadki, które prowadzą do mniej lub bardziej poważnych awarii. Takich sytuacji nie zawsze można uniknąć, jednak nawet najpoważniejsza awaria nie musi wcale oznaczać potrzeby wymiany urządzenia. Z powodzeniem uzyskamy wsparcie specjalistów, którzy naprawią każdą awarię naszego IPhone’a. Poniżej przedstawione zostały przykłady najczęstszych awarii wraz z cenami naprawy.

Zużyta bateria w iPhone

Wykorzystując swoje urządzenie regularnie, z czasem możemy zauważyć, że bateria nie pozwala nam już na swobodne działanie iPhone'a przez cały dzień. Jest to proces naturalny spowodowany zużywaniem się ogniw akumulatora urządzenia. Po wielu cyklach ładowania i rozładowywania bateria będzie traciła na żywotności, a co za tym idzie, zauważymy, że telefon działa krócej po odłączeniu od ładowarki. Oczywiście istnieją sposoby na to, by przedłużyć działanie baterii, poprzez wyłączenie aplikacji w tle i odpowiednie zoptymalizowanie plików w iPhonie, jednak koniec końców i tak będziemy zmuszeni dokonać wymiany tej części. Na szczęście wymiana baterii to usługa, która zostanie bez problemu wykonana przez https://serwis24.org/. W zależności od posiadanego modelu iPhone cena usługi różni się - za wymianę baterii w starszych modelach, typu Iphone 6, zapłacimy 119 złotych, podczas gdy posiadając najnowsze modele Iphone XI, taka usługa to koszt 499 złotych. Bez względu na posiadany model, zawsze możemy liczyć na 3-miesięczną gwarancję jakości usług.

Zalany iPhone

Telefon jest z reguły przez nas używany we wszystkich możliwych miejscach, nawet tych niecodziennych. Czasami chwila nieuwagi może spowodować zalanie telefonu, poprzez przypadkowe upuszczenie go do muszli toaletowej czy umywalki. Zalanie iPhone to jednak częsty proceder, dlatego nie powinniśmy załamywać się, tylko działać szybko. Ważną kwestią jest tu nasza odpowiedzialność - nie próbujmy naprawiać zalanego smartfona na własną rękę. Niewprawiony użytkownik może jeszcze pogorszyć sytuację, doprowadzając do zwarcia i poważnej awarii innych podzespołów, co będzie wiązało się ze znacznymi kosztami w serwisie. Zalany iPhone powinien być zawieziony do serwisu, gdzie zostanie poddany specjalistycznej naprawie i czyszczeniu po zalaniu. Cena naprawy zalanego IPhone'a jest uzależniona od posiadanego modelu - iPhone 4,5,6,7,8 to koszt 149 złotych. Gdy jednak do czynienia mamy z nowszym modelem, cena wzrośnie do 349 złotych.

Zniszczony ekran i wyświetlacz telefonu

Bez względu na to, czy zabezpieczamy swoje urządzenie profesjonalnym szkłem hartowanym, etui czy szybką ochronną, akcesoria te nie są w stanie pokryć 100% potencjalnych wypadków. Dlatego też jednym z częstszych przypadków jest zniszczony ekran przedni lub zbite tylne szkło obudowy. Na szczęście tego typu awaria nie musi wcale oznaczać konieczności wymiany urządzenia - możemy z powodzeniem oddać je do serwis24.org, gdzie niezbędne elementy zostaną wymienione. W przypadku iPhone 7 wymiana wyświetlacza to koszt 279 złotych. Dokładnie taka sama cena obowiązuje w momencie, gdy chcemy dokonać wymiany tylnego aparatu, który mógł doznać awarii wskutek uderzenia o twardą powierzchnię. Ze względu na poziom skomplikowania i ceny części zamiennych, każdy nowszy model iPhone'a to wyższy koszt wymiany tych komponentów. Przykładem może być iPhone 11, gdzie wymiana wyświetlacza to koszt 549 złotych. Jeśli nasz iPhone niefortunnie upadł na tylnią część i musi ona zostać poddana wymianie, cena naprawy wyniesie dokładnie tyle samo.
To tylko najczęstsze przykłady awarii. Bez względu na to, co złego stało się z naszym IPhone, zawsze warto zajrzeć na stronę serwis iPhone, by zapoznać się z ceną dokonania naprawy.