Przydatne dodatki do hulajnóg elektrycznych

Posiadanie hulajnogi elektrycznej daje wiele możliwości. Jest to coraz bardziej popularny gadżet, który pojawia się na polskich ulicach i korzystają z niego zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Istnieje również możliwość modyfikacji hulajnogi poprzez dodanie kilku akcesoriów. Przede wszystkim nie są to drogie części, ale pojawia się pytanie, czy jest to praktyczne? Zachęcamy do lektury naszego tekstu.

Co daje posiadanie hulajnogi elektrycznej?

Hulajnoga elektryczna to wynalazek, który od lat podbija nie tylko Polskę. Warto zaznaczyć, że nie jest to drogie urządzenie, bo można kupić wartościowe modele w naprawdę dobrych cenach, a w zamian otrzymujemy wiele korzyści. Pierwszą zaletą jest oszczędność czasu i brak stania w korkach. Jest to przypadłość głównie w wielkich miastach, gdzie centra miast są zakorkowane - korzystanie z hulajnogi daje możliwości wymijania korków. Co prawda hulajnoga nie rozwija zazwyczaj zawrotnych prędkości, bo do 30 km/h, jednak sam fakt, że napędzamy jakiekolwiek urządzenie tylko za pomocą przekręcania manetki, daje dużo frajdy. Jest to też dobra propozycja dla osób studiujących, które cenią swój czas, a nie posiadają jeszcze własnego pojazdu i nie chcą korzystać z miejskiej komunikacji. Posiadanie hulajnogi to świetna forma na wieczorny relaks i warto zabrać ze sobą hulajnogę, by wykorzystać jej możliwości. Co istotne, nie ważą zbyt wiele i sam proces składania, jak i jej przenoszenia nie należy do najtrudniejszych. Jeżeli zatem obawiasz się, że nie znajdziesz miejsca na przechowywanie hulajnogi, to Twoje obawy są bezzasadne. Trzeba jednak być obiektywnym i powiedzieć, że jest to sprzęt, który potrafi być niebezpieczny i zdarzały się już śmiertelne wypadki z udziałem osób kierujących hulajnogą elektryczną. Co prawda jest to bezpieczny sprzęt, jednak warto go serwisować, dbać o niego i przede wszystkim zachowywać wszelkie normy bezpieczeństwa - od odpowiedniego ubioru zaczynając, a kończąc na tym, żeby korzystała z niej tylko jedna osoba podczas jazdy. Prywatne firmy również wyczuły niszę i starają się oferować wypożyczanie hulajnóg. W wielu miastach w Polsce znajdziesz hulajnogi czy to firmy m.in. Lime, czy Hive. Cennik jest również bardzo korzystny i w przypadku gdy nie stać Cię na hulajnogę to warto wypożyczyć ją na kilka minut.

Jakie są na rynku gadżety do hulajnóg elektrycznych?

Trzeba obiektywnie powiedzieć, że akcesoria do hulajnóg elektrycznych w dużej mierze ograniczają się do przedmiotów, które są zamiennikami części, jednak na rynku można znaleźć kilka fajnych gadżetów jak: uchwyt do telefonu multitool zestaw do konwersji hulajnogi Uchwyt do telefonu jest świetnym gadżetem, ponieważ dzięki niemu możemy rozmawiać przez telefon, jednocześnie prowadząc nasz sprzęt. Zasiadanie, a w zasadzie stanie za sterami hulajnogi wiąże się z tym, że musimy ją trzymać obiema rękami i nie ma czasu na wyjęcie i odebranie telefonu, co dopiero mowa o rozmawianiu. Posiadanie uchwytu daje ogromne możliwości, ponieważ dzięki niemu Twój telefon przetrwa nawet najtrudniejsze trasy, ponieważ świetnie go zabezpiecza, jak również jest odporny na deszcz czy inne niesprzyjające warunki. Dzięki korzystaniu z multitoola 15w1 będziesz za każdym razem przygotowany na drobne awarie. Posiada on takie klucze jak:
  • klucze imbusowe
  • klucze nasadowe
  • klucze hex
  • śrubokręt krzyżowy
  • klucz do szprychy
  • śrubokręt płaski
Gwarancją jakości jest stal nierdzewna, która została wykorzystana do stworzenia tego narzędzia. W przypadku zestawu do konwersji hulajnogi jest to gadżet, który sprawia, że możesz zainstalować większe opony do 10'', co przekłada się na większy komfort jazdy, mniejsze ryzyko złapania „gumy”, uzyskiwanie większych prędkości i daje lepszą przyczepność. Sam zabieg nie należy do najtrudniejszych, bo do zestawu jest dołączona instrukcja obsługi, która nawet największemu laikowi umożliwi dokonanie upgrade’u hulajnogi w około 2h. Wszelkie gadżety tego typu możesz kupić na Hulajnoga.net. Znajdziesz tam masę przydatnych gadżetów i części do hulajnóg elektrycznych. Ogromnym plusem jest szybka realizacja zamówienia (do 24h), darmowa dostawa już od 150 zł. Warto również odwiedzić blog firmowy, na którym znajdziesz wiele interesujących artykułów dotyczących tematyki hulajnóg elektrycznych.