rzęsy

Jaką metodę przedłużenia rzęs wybrać?

Metod przedłużania rzęs jest wiele, dlatego profesjonalne salony kosmetyczne zawsze posiadają w swojej ofercie przynajmniej kilka z nich. Wszystko po to, aby klientki mogły samodzielnie dokonać wyboru, decydując się na najbardziej dopasowaną opcję. Może być to jednak problemem, szczególnie jeśli nie wiesz, na jakie dokładnie zdecydować się rzęsy. Kielce są miastem, w którym możliwości wyboru z pewnością nie brakuje. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych wskazówek na temat tego, jaką metodę przedłużania rzęs wybrać.

Przedłużane rzęsy, Kielce - dlaczego warto zdecydować się na taki dodatek?

Piękny wygląd każdego dnia jest celem wielu kobiet. Wykonywanie tradycyjnego makijażu każdego poranka to proces skuteczny, jednak bardzo czasochłonny. Problem przybiera na sile, jeśli zależy Ci przede wszystkim na uzyskaniu naturalnego efektu poprzez podkreślenie delikatnych cech urody. W tym kontekście warto poszukać alternatyw dla tradycyjnego makijażu. Jedną z nich, cieszącą się ogromną popularnością, jest przedłużanie rzęs.

Kielce są miastem, w którym takie zabiegi wykonywane są bardzo często przez panie w różnym wieku. Naturalne rzęsy nie zawsze prezentują się tak, jak można tego oczekiwać, dlatego wskazane jest takie działanie, które będzie w stanie poprawić ten efekt. Właściwa oprawa oczu jest niesamowicie ważna - to subtelny element, w bardzo nienarzucający się sposób poprawiający wygląd całej twarzy. Dzięki przedłużanym rzęsom w Kielcach oczy są odpowiednio podkreślone, ich kolor staje się lepiej widoczny. Naturalny efekt utrzymuje się przez kilka tygodniu po przedłużeniu, zatem wykonywanie takiego zabiegu staje się dużo mniej czasochłonne dla klientki niż codzienny makijaż.

Metody przedłużania rzęs - Kielce i okolice

Nie trzeba mieć naturalnie pięknej oprawy oczu, aby zachwycać już od pierwszego wejrzenia. Obecnie taką możliwość dają również sztuczne rzęsy. Kielce to duże miasto, w którym salonów oferujących taką usługę nie brakuje. W poszczególnych salonach można spotkać się jednak z wieloma metodami przedłużania rzęs, a to przede wszystkim od klientki zależy ich końcowy wybór. Pierwszym podziałem, który należy wyróżnić w odniesieniu do stosowanych technik jest podział ze względu na liczbę rzęs przyklejanych do naturalnego włoska. Najbardziej delikatny efekt daje metoda 1:1, w której to do jednej rzęsy naturalnej doczepiana jest jedna rzęsa sztuczna. Odpowiednio przy metodzie 2:1 są to dwie sztuczne rzęsy do jednej naturalnej, 3:1 trzy sztuczne do jednej naturalnej i tak dalej. Jak nietrudno się domyślić, im więcej rzęs sztucznych przy jednym włosku naturalnym, tym gęstsza będzie stylizacja.

Przedłużane rzęsy, Katowice - Cat Eye i Kim Camellia

Oprócz wyróżnienia metod przedłużania rzęs ze względu na ilość pojedynczych włosków stosuje się również inny podział. Dotyczy on długości poszczególnych rzęs doczepianych. Cat Eye to metoda, w ramach której uzyskuje się tzw. kocie oko, z akcentem na kącik. Kim Camellia natomiast to odzwierciedlenie efektu spopularyzowanego przez Kim Kardashian.